Meeskond

Road-Experti inseneridest koosneva meeskonna põhitegevuseks on
teede projekteerimine

Meelis Kreevan

Diplomeeritud teedeinsener, tase 7

Meelis on teede-ehituse sektoris tegutsenud aastast 2008 ja teedeprojekteerimisega alates 2011. aastast. Meelisel on varasem kogemus Tallinna linna taristu objektidega (sh trammiteedega), maanteeprojektidega, arendustega kui ka tanklate ning pesulatega.

Teedeprojekteerijana on suurimateks väljakutseteks olnud trammiliin nr 4 seotud projektid ja hiljem ka trammiliin Kopli suunal. Samuti on varasemalt oma panus antud nii Majaka tänava projekti Tallinnas, Pärnu vineeritehase projekti, Sillamäe sadama territooriumile rajatavate terminalide ja tänavate projektidesse , kui ka Mustamäe koostootmisjaama projekti.

2018. aastal asutas Meelis ettevõtte Road-Expert. Ettevõtte eesmärk on luua ekspertidest koosnev meeskond, kes oleksid omal alal suunanäitajad ning teerajajad.

Erki Lember

Diplomeeritud teedeinsener, tase 7

Erki alustas teede projekteerimisega 2014. aastal Tallinna Tehnikaülikooli õpingute kõrvalt. Esimesed kogemused projekteerimisvallas seondusid Tallinna linnas paiknevate objektidega alustades parklatega ja hoonete sidumistega ning lõpetades Lennujaama viiva trammiteega.

Hilisemalt on põhiliseteks töödeks olnud Maanteeameti tellimusel valminud maanteede rekonstrueerimisprojektid, liiklusohtlike kohtade likvideerimise projektid ja liiklusohutusauditid. Lisaks ka Maanteeameti BIM katseobjekt. Erki on kätt proovinud ka Rootsi maanteeameti projektidega. Samuti on põnevust tekitanud lennuvälja ja kopteri maandumisplatside projektid.

Roland Laugason

Diplomeeritud teedeinsener, tase 7

Roland alustas teede projekteerimisega 2006. aastal. Aastate jooksul on lahendatud väikestes sidumistest ja kergliiklusteedest kuni põhitänavateni. Suurematest objektidest saab nimetada Ranna tee, Ehitajate tee, Suur-Sõjamäe tänava ning Narva mnt ja Pärnamäe tee ristmiku projekteerimist.

Mari-Liis Sillaots

Turundusjuht

Road-Expert omab kogemust nii parklate, tänavate, maanteede kui ka trammiteede projekteerimisel. Koostöös partneritega pakume lisaks välisvõrkude projekteerimist, sildade ja rajatiste projekteerimist ning uuringute koostamist. Kui soovid majanduslikult optimaalset, üheselt arusaadavat ja liiklusohutut projekti, võta meiega ühendust!